دکتردکتر را بهتر بشناسیم

همه‌چیز از آنجایی شروع شد که در بخش فناوری بیمارستان‌ها مشغول همکاری بودیم که به یک سؤال مهم برخورد کردیم؛ با همه پیشرفت‌هایی که در بخش سلامت و پزشکی داشته‌ایم اما چرا در بخش خدمات‌رسانی پزشکی دچار مشکلات متعدد مدیریتی هستیم؟ آنجا بود که ایده دکتردکتر در ذهنمان نقش ‌بست. باید اعتراف کنیم، شکست‌هایی زیادی را تجربه کردیم اما روزهای خوب هم از راه رسید.

سرویسی که امروز توسط مردم عزیزمان مورد استفاده قرارگرفته است، حاصل ساعت‌ها کار و تلاش بی‌وقفه از بهترین متخصصین صنعت تکنولوژی و فناوری کشور است که توانست صنعت پزشکی را تحت تأثیر خودش قرار دهد. سامانه مدیریت و نوبت‌دهی دکتردکتر تمامی نیازهای پزشکان و بیماران مانند نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان، پرونده سلامت الکترونیک، خروجی لیست بیمه و به ‌طورکلی تمامی نیازهای بیماران و پزشکان را برآورده می‌کند، تا روند بهبود بیماران راحت‌تر و دقیق‌تر از گذشته پیش برود.

جوایز و افتخارات دکتردکتر در این سال‌ها

دکتردکتر هرساله در جشنواره وب و موبایل کشور شرکت کرده و در سال‌های 1394 و 1395 در دو دوره متوالی در شاخه سلامت الکترونیک رتبه نخست جشنواره را به دست آورد و از این نظیر بی‌رقیب و ممتاز است.

یک مسیر هموارتر؛ کسب‌وکار نوین ایرانیان

این اعتماد و افتخار، ما را بیش از پیش به مسیرمان اطمینان خاطر داد، حضور دکتردکتر در هلدینگ کسب‌وکار نوین ایرانیان، جایی بود که بتوانیم با سرعت بیشتری سرویس‌های خود را به دست مخاطبان خود برسانیم و فصل جدیدی از دکتردکتر را آغاز کردیم.

بخشی از خدماتی که در دکتردکتر ارائه می‌شود

-نوبت‌دهی اینترنتی: لیست پزشکان سراسر کشور را مشاهده کنید و پس از بررسی جزئیات هر پزشک از بهترین گزینه برای خود نوبت دریافت کنید.
-پرونده سلامت الکترونیک: سال‌هاست در کشورهای مطرح دنیا مانند آلمان و آمریکا پرونده‌های کاغذی بدون استفاده مانده‌اند. با تشکیل پرونده سلامت الکترونیک تمامی سوابق پزشکی تکمیل خواهد شد و می‌توانید در صورت نیاز آن را با پزشکان معتمد به اشتراک بگذارید.
-بانک سلامت و پزشکی: بانک اطلاعات کاملی از مراکز درمانی، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها، آزمایشگاه و ... در سراسر کشور را در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در صورت لزوم بتوانید به‌راحتی از آن استفاده کنید.
مدیریت نوبت‌های پزشکی: با دکتردکتر می‌توانید نوبت‌های گرفته‌شده از پزشک را مدیریت کنید. با استفاده از یادآوری پیامکی، نوبت‌های شما یادآوری می‌شود و نگران فراموشی آن‌ها نخواهید بود.
و... .

حامیان و همکاران دکتردکتر

مسیری که ادامه دارد

به عقب برنمی‌گردیم و پشت سر را نگاه نمی‌کنیم، بلکه به مسیر مقابل خود چشم دوخته‌ایم، به برنامه‌های بلندمدتی که داریم. تمامی این پستی و بلندی‌های مسیر را طی کردیم که کاری کارستان کنیم و بتوانیم تغییری به وجود آورده باشیم. با همکاری شما به آینده امیدوار هستیم و این مسیر ادامه خواهد داشت.