حریم خصوصی

با توجه به حساسیت‌هایی که در صنعت پزشکی وجود دارد، دکتردکتر ضمن احترام به کاربران خود، دقت نظر ویژه‌ای روی اطلاعات کاربران دارد.

چرا ورود به سایت لازم است؟

یکی از ملزومات اساسی سامانه نوبت‌دهی دکتردکتر ورود به سیستم است که از نظر امنیتی کاملاً تائید شده که اجازه هرگونه سوءاستفاده از اطلاعات گرفته شود. تمامی افراد از طریق کد ملی که یک شماره منحصربه‌فرد است وارد سیستم می‌شوند و از امکانات دکتردکتر استفاده می‌کنند. بدیهی است از این طریق می‌توان خدمت‌رسانی مطلوب‌تری به بیماران عرضه کرد و مشکلات احتمالی قابل‌کنترل خواهند بود.

در صورت فراموشی رمز عبور با استفاده لینک فراموشی رمز عبور هنگام ورود، یک رمز عبور موقت به شماره‌ای که هنگام ثبت‌نام وارد کرده‌اید، ارسال خواهد شد و با ورود موقت به سیستم نسبت به تنظیم رمز عبور جدید اقدام خواهید کرد.

راه‌های ارتباطی با دکتردکتر

دکتردکتر راه‌های ارتباطی مشخصی با بیماران دارد. وب‌سایت رسمی دکتردکتر به نشانی www.drdr.ir است، همچنین شماره پیامک دکتردکتر به شماره 2000421798 و ایمیل رسمی سازمانinfo@drdr.ir است. شماره تماس مستقیم با شرکت سلامت سازگار نوین ایرانیان (دکتردکتر) نیز 8000 4219 – 021 است. در نظر داشته باشید سایر راه‌های ارتباطی با بیماران که به نام دکتردکتر باشد هیچ ارتباطی با شرکت سازگار سلامت نوین ایرانیان نخواهد داشت.

عدم دریافت هزینه از بیمار

دکتردکتر در هیچ‌یک از مراحل ثبت‌نام یا نوبت‌دهی پزشکان از بیمار هزینه‌ای را دریافت نمی‌کند و تمامی فرآیند نوبت‌دهی به‌صورت رایگان انجام می‌شود. با توجه به درخواست بعضی از پزشکان، ممکن است پس نهایی شدن نوبت به درگاه پرداخت متصل شوید و همه یا بخشی از هزینه ویزیت را اینترنتی پرداخت کنید که با مراجعه به مطب وجه پرداخت‌شده در حساب شما منظور گردیده است.

راهنمای انتخاب پزشکان

تلاش ما بر این است که اطلاعات صحیحی از پزشکان در اختیار بیماران قرار دهیم و پس از کسب اطلاعات بتوانید انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشید و فرآیند درمان شما سریع‌تر ادامه پیدا کند.، انتخابی به شما تحمیل نخواهد شد، بنابراین توصیه می‌شود با بررسی پزشکان مرتبط با نیاز شما بهترین گزینه را انتخاب کنید.

امین اطلاعات پزشکی

حیطه سلامت یکی از بخش‌های بسیار مهم است که امنیت اطلاعات آن به شدت اهمیت دارد. در دکتردکتر از تمامی اطلاعات بیماران محافظت می‌شود و امکان استفاده های نامتعارف در آن وجود ندارد. هر فرد می‌تواند در صورت نیاز پرونده سلامت خود را با پزشک به اشتراک بگذارد که روند درمان را تسریع ببخشد.